Alt Kurullar

This post is also available in: English

Güncelleniyor…

 

Uluslararası Federasyonlarda Görevli Olanlar

  • Prof.Dr.Ersan BAŞAR Balkan Dağcılar Birliği (BMU) Yönetim Kurulu Üyesi
  • Ali ŞAHİN UIAA Güvenlik Komitesi Üyesi
  • Uzm.Dr.Erhan ALEMDAR UIAA Sağlık Kurulu Üyesi
  • Doç.Dr.Vehbi Aytekin SANALAN ISMF Yönetim Kurulu Üyesi

Merkez Hakem Kurulu

  1. Başar Zeki KIRNIK (Başkan)
  2. Ayla TOKER (Spor Tırmanış Branşı)
  3. Öğr.Gör. Adem HASGÜL (Spor Tırmanış Branşı)
  4. Sema GÜLER (Spor Tırmanış Branşı)
  5. Züleyha BÜYÜKBIÇAKCI KARATAŞ (Spor Tırmanış Branşı)
  6. Doç.Dr. Vehbi Aytekin SANALAN (Dağ Kayağı Branşı)
  7. Yılmaz ÜNAL (Dağ Kayağı Branşı)
  8. Erdal EMEÇ (Buz Tırmanışı)
  9. Mustafa TEKİN (Buz Tırmanışı)
  10. Adem SEVER (Yüksek Dağ Koşusu)
  11. Polat DEDE (Yüksek Dağ Koşusu)
Okul Sporları Kurulu
  1. Serhat AKKIVILCIM (Kurul Başkanı)
  2. Erdal EMEÇ (Dağ Kayağı Sorumlusu)
  3. Diler Yalaza (Marmara Bölge Sorumlusu)
  4. Seda ERGAZİ (Trakya ve İstanbul Sorumlusu)
  5. Nejdet BOZKURT (Doğu Anadolu Bölge Sorumlusu)
  6. Yeliz ÇUBAN (Güneydoğu Anadolu Bölge Sorumlusu)
  7. İrem Selen (İç Anadolu Bölge Sorumlusu)
  8. Begüm KAZAZİ (Akdeniz Bölge Sorumlusu)
  9. Rafiye KALAYCIOĞLU (Karadeniz Bölge Sorumlusu)
  10. Gaye ÇETİNKAYA(Ege Bölge Sorumlusu)

Dağ Kazaları Araştırma İnceleme Komisyonu

  1. Prof. Dr. Gıyasettin DEMİRHAN
  2. Ali ŞAHİN
  3. Uğur UZUNÇAKMAK
  4. Sinan DEMİR
  5. .

Sağlık Kurulu

  1. Dr. Öğr. Üyesi Ferudun ÇELİKMEN
  2. Dr. Hüseyin ADANUR
  3. Dr. Erhan ALEMDAR
  4. Ayşe KAPLAN
  5. Fadime Minik ERDOĞAN

Spor Tırmanış Teknik Kurulu

  1. Yahya KOÇ
  2. Yıldırım SEÇMEN
  3. Dr.Öğr.Üyesi Kürşat ÖZCAN
  4. Zorbey AKTUYUN
  5. Fulya ÇAKIR

Spor Tırmanış Eğitim Kurulu

  1. Doç.Dr.Dicle ARAS
  2. Burak SERTER
  3. Recep GÜR
  4. Dr.Öğr.Üyesi Ali AĞÇAL

Spor Tırmanış Organizasyon Kurulu

  1. D0ğan Nadi CETİNKAYA
  2. Erhan ÇALIŞKAN
  3. Şevki ÇILDIR
  4. Leyla KARADAĞ
  5. Zeynep İNCE

Dağ Kayağı Teknik Kurulu

  1. Yusuf Hakan Özdemir
  2. Yılmaz Ünal
  3. Mustafa Tekin
  4. Erdal Emeç
  5. Yıldırım Beyazıt Öztürk
  6. Ahmet Duran
  7. Adem Gül

Hukuk Kurulu

  1. Orhan Kozan
  2. Av.Erdem Yeter
  3. Av.Ali Kağan Özarslan

Dağ Kayağı Eğitim Kurulu

Arama Kurtarma Kurulu

  1. Hüseyin DÖNMEZOĞLU
  2. Fatih ÇELEBİ
  3. Hasan POLAT
  4. Neşet Hakan ARSAN

Yüksek Dağ Koşusu Kurulu

  1. Prof.Dr. Sedat SERÇE
  2. Polat DEDE
  3. Murat CANLI
  4. Fırat KARA
  5. Soner BÜYÜKATALAY

Kanyoning Kurulu

Buz Tırmanışı Kurulu

Türkiye Dağcılık Federasyonu - 2017

%d blogcu bunu beğendi: